Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.10.2012 19:29:45 

B vrh / Wurf / Litter   AVESTA PERITAS

Novinky

Novinky

Poslední aktualizace:

2. 2. 2010 - SLAVÍME SVÉ DRUHÉ NAROZENINY!!!

Barletka Bellou 

Bass    Baya

Děkujeme všem páníčkům našich B-éčkových štěňátek za zaslání fotografií, které nás vždy moc potěší - za chovatelskou stanici Avesta Peritas - Vlasta

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- fota z nových domovů na jednotlivých stránkách u Bellou, Belisky, Barletky, Bernyce a Bayi, za které moc a moc děkujeme novým páníčkům! 

12. 4. 2008 - odpoledne        (první fota z nového domova)

- a jako poslední uhání do nového domova Baya, jejím domovem budou Krkonoše, tak se snad stane jejím nejoblíbenějším ročním obdobím zima. Doma na ni čeká Adámek - tříletý mastiff.

12. 4. 2008 - dopoledne

- na cestu do nového domova vyráží Beliska, pro kterou si přijela velmi milá rodina. V novém domově na ni ještě čeká mastiffí krasavec Aldík, se kterým připraví páníčkům určitě nejednu lumpárnu.

11. 4. 2008                                      (Bernyce na své krásné nové zahradě)

- i naše roztomilá a nejmilejší Bernyce vylétla z hnízdečka: jejím novým domovem bude krásný moravský koutek, bydlet bude u mladé rodiny s malým dítkem, kterému se jistě stane jeho věrnou kamarádkou a společnicí.

 

10. 4. 2008                (fota z nového domova)

- pro Bellou a Barletku si přijela milá rodina Nekvasilova. Naše holčiny budou vyrůstat společně a věříme, že budou svým novým páníčkům dělat jen samou radost.

 

4. 4. 2008               Bernyce + Barleta + Bellou + Baya + Bellissima

- je nám 9 týdnů a chystáme se na odchod do svých nových domovů. Ve Fotogalerii jsou jedny z našich posledních společných fotografií v naší domovské chovatelské stanici Avesta Peritas.

28. 3. 2008

- jako první opouští naši chovatelskou stanici a vydává se na dalekou cestu do nového domova Bass Grimm, náš jediný pejsek ve vrhu. Bassík bude bydlet u milé rodiny Grimmových v Německu a ač je u nás krásné jarní počasí, na Bassíka v novém domově čeká ještě metřík sněhu! Bassi, šťastnou cestu a krásný spokojený život!!!!!

23. 3. 2008

- konečně nám trošku přálo počasí, tak jsme po dlouhé době mohli vyrazit zase ven ....... na vzduch, za sluníčkem. Trošku jsme přitom pózovali i při focení (viz. nová fota ve Fotogalerii a na stránkách jednotlivých štěňátek, vzhledem k jejich množství a blížícímu se poslednímu termínu podání daňového přiznání budou přidávány postupně, panička nestíhá - o)))

22. 3. 2008

- dnes za námi zavítala velká návštěva - tzv. kontrola vrhu z Moloss Clubu, jehož členem je naše rodinná chovatelská stanice Avesta Peritas. Zkontrolovali zdravotní stav štěňátek a také čísla čipů, zda odpovídají s daty uvedenými na budoucích průkazech původu včetně jmen, které nám naši chovatelé vybrali. Brzy se dozvíte, jak se který z nás vlastně jmenuje (Bass Grimm, Barleta, Bellissima, Bellou, Baya, Bernyce).

17. 3. 2008

- dnešní čipování a také naše první očkování jsme všichni zvládli, jsme stateční. Těšíme se na sobotní kontrolu vrhu z Moloss Clubu.

9. 3. 2008

- Vyměněná štěňátka!!!!                                                                                                                                                                                                                             Náš menší synek Petřík byl bohužel tento týden hospitalizován v nemocnici (naštěstí jen pro podezření ze zánětu slepého střeva), kterého jsem zde 3 dny doprovázela. Neviděli jsme s Peťkou štěňátka tedy něco kolem 2,5 dne a je neuvěřitelné, jakým způsobem vyrostla a změnila se. Do Fotogalerie přidávám jejich aktuální fotografie - ve věku 5-ti týdnů.

2. 3. 2008

- je nám přesně jeden měsíc!!! Dnes jsme se pro Vás opět vyfotili a zvážili. Máme za sebou také pravidelné odčervení.

23. 2. 2008

- jsou nám 3 týdny, venku je krásné počasí, tak jsme vyrazili poprvé na sluníčko. Máme za sebou také další focení a vážení, aby naši noví páníčci věděli, jak prospíváme.

21. 2. 2008

- rostou nám pěkně špičaté zoubky a zkoušíme co dokáží s nohavicemi a botami páníků.

16. 2. 2008

- máme 2 týdny a začínáme lumpačit. (Dnes jsme se poprvé odčervovali, neminulo nás také pravidelné týdenní vážení.)

12. 2. 2008

- už vidíme!!!!!

9. 2. 2008                                                                                              

- je nám týden, vyrostli jsme o pořádný kusanec a také pěkně přibíráme!

2. 2. 2008                                                                                  

- hlásíme náš příchod na svět!!!!!

 

 

TOPlist